Rozkwit technologii to szansa czy zagrożenie? Jak podejść na spokojnie i bez niepotrzebnego strachu do tego zagadnienia?

Posted on 18/07/2020 8:28am

Z każdym rokiem jesteśmy na innym etapie w wielu sprawach. Odnosi się to do spraw prywatnych czy zawodowych, ale też naszej roli w społeczeństwie. Nie powinno to dziwić, bo współcześnie żyjemy w mało pewnych czasach, w jakich nie możemy być pewni wielu rzeczy. Całe szczęście zawsze, kiedy jest trudno to nie w każdym wymiarze. Tak można powiedzieć o współczesnych, niepewnych czasach, które paradoksalnie oferują sporo możliwości.
Desktop
Author: Rick KT
Source: http://www.flickr.com
O czym mowa? Przede wszystkim o technologii. Wystarczy spojrzeć, jak dużo możliwości nam gwarantuje. To iż można korzystać z sieci internetowej i załatwiać sporo spraw nie opuszczając nawet z domu, to jedynie wierzchołek góry lodowej.

Jeśli niniejszy wpis Cię zainteresował, to bez wahania kliknij tutaj oraz sprawdź, co znajdziesz w źródle (http://soyer.edu.pl/szkolenia/szkolenia-oswiaty). On również jest wartościowy.

Tego typu zmiana jest wręcz systemowa, bo zmieniło się nasze podejście do wielu innych dziedzin życia. Każdy kto ma w pamięci długie kolejki w Urzędzie Skarbowym może dzisiaj odetchnąć z ulgą, bo wiele tych spraw można załatwić przez internet - .

Jeśli ta tematyka Cię interesuje, to możesz uzyskać zbliżone informacje na prezentowane zagadnienie. Po to odwiedź serwis www kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych.

Dobrym przykładem jest elektroniczne rozliczenie pit, lecz nie tylko.Tak się jednakowoż składa, iż najczęściej odczuwamy ulgę, gdy jesteśmy w stanie łatwiej załatwić sprawy typowo urzędowe, elektroniczne rozliczenie pit jest więc znacznym ułatwieniem. W sumie to wszystko jest zależne od nowoczesnej technologii, ponieważ jak nie popatrzeć na określone zjawisko to od razu mamy odniesienie do najbardziej nowatorskich zdobyczy. Jak się odmieniły nasze relacje międzyludzkie?

Niby wszystko jest po staremu, ale to oczywiście błędne myślenie. Kiedyś posiadaliśmy kilku znajomych, bo ciężko było utrzymać kontakt z większą ilością osób, a obecnie? Obecnie mamy wielu znajomych, choć niektórych nawet dobrze nie znamy. Stąd też jest wielu wrogów tych relacji twierdząc, iż nie są one prawdziwe.


Rozliczenia online
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Coś w tym jest, lecz w sumie nie z każdym możemy się przyjaźnić. Dalej możemy mieć grupkę znajomych, a jednocześnie więcej przyjaciół, to bardziej znaczne możliwości w zakresie wsparcia. Kiedyś to reklama przekonywała nas nas do kupna określonego produktu, obecnie spytamy o zdanie znajomych i to działa, bo rekomendacje mają niezwykłą moc. Dostrzegają to firmy, które lokują coraz większe pieniądze w promocję w mediach społecznościowych. Z drugiej strony, rozwój technologii owszem, ale istnieje też inny problem. Jak za nią nadąży? To kwestia na inny artykuł.

Tags: problem, kłopot, kolejki