Planujesz nabycie mieszkania? Na początek sprawdź dewelopera

Posted on 23/01/2019 2:07am

Plakaty oraz reklamy w mediach. Deweloperzy na każdym kroku walczą o klientów a także przekonują, że to właśnie ich inwestycja jest jedyna.


Z zasady magnesem przyciągającym osoby, które chcą nabyć nowe mieszkanie jest opłata.


Przed realizacją transakcji warto jednak spraWDzić przedsiębiorstwo, które wznosi nasze wyśnione "M". Jak wybrać dewelopera, by nie żałować? Na początku sprawdź Archicom opinie. Jak możemy scharakteryzować dobrego dewelopera, oraz co ważniejsze, jak można odnaleźć dewelopera? To jest dobre pytanie, które tak naprawdę sporadycznie zadają sobie nabywcy. Na ogół przy kupnie mieszkania kierują się ceną, a nie wyznacznikiem jakości dewelopera. To trochę jak z autami. Kupno taniego to nie zawsze nabycie najlepszego.


internet
Author: Muhammad Rafizeldi
Source: http://www.flickr.com


archicom opinie


Grunt to wiarygodność, natomiast tą buduje się poprzez przeszłe inwestycje dewelopera. Dobrze jeżeli deweloper stara się wyróżnić na rynku i uzyskuje nagrody za rzetelność a także wysokie standardy obsługi . Dobrze również jeżeli deweloper należy do PZFD oraz wdraża normy branżowe, jakie Związek narzuca własnym członkom. Jeżeli mieszkanko jest kupowane na pierwotnym rynku wtenczas deweloper odgrywa nadrzędną rolę jako strona transakcji. To dokładnie on kalkuluje obiekt transakcji, szacuje cenę sprzedaży a także własny dochód, wybiera wykonawców i zostaje rozliczany z wszelkich zapisów umowy z klientem.
Należy przeznaczyć troszkę czasu na sprawdzenie dewelopera, zapoznanie się z informacyjnym prospektem inwestycji, jaki dziś narzuca deweloperska ustawa i popytanie dotychczasowych klientów czy wszystko było w porządku.

Tags: WD, Forma, cena, kupić