Nowoczesne kampanie marketingowe przy użyciu rozwojowych narzędzi sprzedażowych

Posted on 22/07/2022 3:48pm

„Zaczekaj, sprawdzę w internecie”- słyszymy lub sami mówimy to bardzo często. Naszych telefonów używamy wiele razy dziennie już nie tylko do telefonowania czy pisania SMS-ów, robienia zdjęć czy słuchania muzyki. Obecnie używamy ich do komunikacji z całym światem. To już fakt, że szybujące w górę słupki wykorzystania sieci bezprzewodowej przez użytkowników i błyskawiczny rozwój rynku urządzeń mobilnych wywiera wpływ na różne obszary życia. Niektóre firmy złapały wiatr w żagle i postanowiły to wykorzystać.
marketing
Source: pixabay.com


Bezpłatnego połączenia z Wi-Fi w miejscach użytku publicznego, sklepach banery nowy sącz hotelach oczekuje coraz więcej klientów. Do tej pory właściciele tych lokali umożliwiający swoim gościom połączenie internetowe nie czerpali z tego żadnych profitów. Ten stan zmienia innowacyjna usługa na rynku, czyli social WFi. Social WiFi zamieniło darmowe Wi-Fi w mechanizm marketingowy (zobacz np. Spotlike), a WiFi marketing błyskawicznie stał się jednym z ważniejszych i najszybciej rozrastających się kanałów komunikacji sprzedażowej - zobacz pełną propozycję na tej stronie. Co spowodowało ten sukces? Po prostu przedarł się przez natłok informacji i rozkojarzającą falę reklam, jakie fundują nam strony i był szybszy niż standardowe kanały komunikacji. WiFi marketing zapewnia bardzo łatwą komunikację z potencjalnymi klientami, ponieważ w fajny sposób zagrzewa do działania konsumentów, dając im w zamian za ich ruch, wartość dodaną którą jest dostęp do darmowego internetu. WiFi marketing gwarantuje emisję reklam dopasowanych do potrzeb chwili w określonym miejscu, przy użyciu technologii bezprzewodowej i specjalnych aplikacji. Zależnie od typu firmy, w której system będzie wykorzystywany, social WiFi może przydać się do przeprowadzania ściśle ukierunkowanych kampanii marketingowych w miejscach, gdzie spotkamy interesującą nas grupę docelową. Ułatwia on nie tylko prowadzenie nowatorskich kampanii, ale przyczynia się do pozytywnej relacji z klientem i zwiększa świadomość istnienia marki.
W obecnym, dynamicznym świecie, kiedy modnie jest być stale „in touch”, potrzeba posiadania bezprzewodowej sieci Wi-Fi na wyciągnięcie ręki powiększyła się ogromnie w związku z rozwojem i coraz łatwiejszym i tańszym dostępem do urządzeń przenośnych, które zawsze mamy przy sobie i mieszczą się w każdej kieszeni.

Tags: MP3