Notebooki Asusa - z jakiego powodu cieszą się takim zainteresowaniem pośród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Posted on 16/08/2018 7:16am

Poszukując porządnego a równocześnie niedrogiego laptopa wielu klientów będzie się kierować w stronę firmy Asus. Producent ten od dawna cieszy się dużą popularnością, a jego produkty bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przeznaczeniu biznesowym jak i domowym.


Świetne recenzje na przykład ma seria K52, składająca się z kilkunastu różnych modeli różniących się ceną oraz konfiguracją. Na przykład asus k52f nie posiada niezależnej grafiki, przez co jest najtańszy z całej grupy - . Jednak pozostała konfiguracja nie budzi zastrzeżeń, więc w zastosowaniach biurowych to urządzenie doskonale sobie poradzi. Niewiele droższy, ale już posiadający dość wydajną grafikę jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup będzie dobrą inwestycją.


figurki 3D
Author: Jennie Faber
Source: http://www.flickr.com


Znacznie więcej oferują laptopy asus k52n, przeznaczone dla klientów szukających mocnych parametrów zarówno do pracy jak i rozrywki. Laptop - wybierz naprawę laptopów w Gdańsku - ten został wyposażony w dość mocną grafikę a także głośniki Altec Lansing, przez co wybierany jest dość chętnie przez osoby szukające urządzenia do zastosowań multimedialnych. Do tego oczywiście w komplecie jest 15-calowy, błyszczący ekran, bardzo dobrze odzwierciedlający kolory.
Zapaleni gracze z pewnością docenią też laptop z wyższej półki, czyli asus (zobacz folia Asus Zenfone 4 Max (ZC520KL)) k53, wyposażony przede wszystkim w bardzo wydajną grafikę z dużą ilością pamięci (użyłem do tego asusa k53). W zależności od odmiany posiadać ona może nawet 2G pamięci, co będzie pozwalać na wygodne granie nawet w bardziej zaawansowane produkcje.

Tags: dom, gra, moc