Najlepsze słuchowisko w Polsce.

Posted on 04/02/2019 7:30am

Są takie audiobooki, które powinno się przesłuchać. Są tacy twórcy, których produkty świetnie się do tegoż nadają. Jednym z taowych jest Andrzej Sapkowski oraz jego "Boży Bojownicy". Premiera tego słuchowiska odbyła się 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie określa się trzy powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.


audiobooki
Author: Dave Crosby
Source: http://www.flickr.com
Najpiękniejszy i wyjątkowy audiobook w caluśkiej Europie, ponieważ został wytworzony jako spektakl, pełen niesamowitych odgłosów, jakie zafascynują wielu ludzi. Uczestniczy w nim aż 190 aktorów, a same nagrania odbywały się przez siedem miesięcy. Produkcja finalnej wersji to okres pięciu miesięcy. Słuchowisko z zebrało tylko śmietankę polskich muzyków, na przykład Annę Dereszowską, Henryka Talara, Artura Barcisia, Kazimierza Kaczora, Jacka Lenartowicza.

O samym słuchowisku można powiedzieć, że tłem do działań w nim zawartych są wojny husyckie. Główną postacią jest Reinmar z Bielawy, a słuchowisko Boży Bojownicy jest kontynuacją "Narrenturm" z roku 2009. Są to słuchowiska, które oznaczane zostały spektaklami muzyki jak również wyobraźni. Ich reżyserem jest Janusz Kukuła, twórca wielu produkcji w Teatrze Narodowym a także paru bardzo ciekawych bestsellerów. Muzykę stworzył Adam Skorupa, często nagradzany muzyk. Jeżeli chodzi o koszty audiobooka całości, to są takie, jak wydatek za pojedynczy odcinek dobrego serialu.


audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Samo słuchowisko trwa dobę. Osoby, jakie go nabyły polecały za pomysłowość, wyjątkowość. Prócz tegoż trzeba napomknąć o tym, iż warte jest wszelkich sum. Wiele osób określa go także jako majstersztyk. Recenzenci przemawiają również, że jest to najdoskonalszy audiobook, który do tej pory słyszeli. Nie bez znaczenia w tym jest to, że to wyjątkowe takie działanie na całym świecie, w jakim bierze udział tyle ludzi. Niewątpliwie dorasta temuż tylko BBC, lecz ich artykuły są znacznie krótsze. Osoby, jakie uwielbiają audiobooki na pewno powinny wysłuchać tego dzieła. Nie rozczarują się, to oczywiste.

Tags: Audiobooki, słuchowisko, Recenzenci