Nabywany etui na tablet

Posted on 21/06/2018 10:38pm

Właścicieli tabletów możemy podzielić na tych, którzy używają go tylko w domu i na tych, którzy chodzą z nim wszędzie. Ta druga grupa ludzi może się wydać trochę podejrzana, bo po co kupować typowo mobilne urządzenie, jakim jest tablet, tylko po to, żeby leżało na biurku. Fakty są jednak takie, że istnieją użytkownicy, którzy po prostu nie mają potrzeby noszenia ze sobą tego typu sprzętu. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do surfowania po internecie, a także czytania książek w formie elektronicznej.

tablet
Author: Raffaele Esposito
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jednak często podróżujemy ze swoim tabletem i nosimy go w torebce, a niekiedy nawet rzucimy go na tylne siedzenie samochodu, stanowczo należy zabezpieczyć go przed potencjalnymi usterkami. O ile solidny ekran, wykonany z supermocnego szkła gorilla glass jest raczej odporny na zarysowania, o tyle już aluminiowa obudowa nie szczególnie. W czy więc nosić nasz tablet?. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno właściwego etui. Zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych znajdziemy bogatą ofertę eleganckich pokrowców na tablety. Jak wybrać ten właściwy?

Przede wszystkim sprawdźmy przekątną ekranu naszego tabletu. Ekran mierzymy w calach, a więc najpopularniejsze modele mają 7- lub 10 cali. Te pierwsze są oczywiście bardziej poręczne i pasują do iPad mini etui. Zmieszczą się nawet w wewnętrznej kieszeni marynarki.Modele z większym ekranem są wygodniejsze w użyciu. To, który z nich posiadamy, zależy wyłącznie od naszych potrzeb.

ebook
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już wiemy w jakim rozmiarze pokrowca szukamy, warto rozważyć parę opcji. Pierwsza opcja to model, który ma prostą konstrukcję.

Ochraniają urządzenie, ale mogą też pełnić funkcję podstawki, jak na przykład etui ipad mini. Jeśli natomiast chcemy korzystać z ipada jak z laptopa, to doskonałą opcją będzie pokrowiec posiadający specjalną klawiaturę. Produkt tego typu zapewnia ochronę urządzenia, a zarazem zwiększa komfort w trakcie pisania. Możemy też zakupić typowe, designerskie etui, zamykane na zatrzask, które przede wszystkim ładnie wygląda. W ofercie sklepów z akcesoriami kupimy również wersję etui dla dzieci, w różnych wesołych kolorach, z dodatkowymi uchwytami po bokach, żeby dziecko nie upuściło urządzenia. Kupując etui (polecamy brokatowe etui) dobrze jest więc wziąć pod uwagę nie tylko jakość wykonania, ale również jego funkcjonalność. Jak już ustalimy jaki typ urządzenia jest przez nas poszukiwany, fajnie jest sprawdzić różne oferty i wybrać najlepszą dla siebie. Jakim sposobem to zrobić? Choćby oglądając gazetki promocyjne typu . Bardzo użyteczna rzecz.

Tags: ekran, tablety, etui, iPad, laptopa, e-booków, klawiaturą