Modne drony dla znawców marki DJI

Posted on 22/06/2018 10:45am

Marka DJI znana jest z tego, iż proponuje profesjonalne oraz nadzwyczaj jakościowe drony, jakie z pewnością nadają się do używania przez fachowców. Pewno nie przesadzimy jeśli powiemy, iż firma DJI jest dziś jedną z najmocniej znanych i modnych firm, która oferuje doskonałe drony na rynku.

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Jej propozycja jest faktycznie ogromnie obszerna, co więcej firma często wprowadza na rynek niemało nowości. Tym razem firma zaprezentowała swojego nowego drona DJI Phantom 3. Odkrywczy phantom 3 został zademonstrowany w dwóch odsłonach - srebrnej dji phantom 3 advanced i złotej Professional - w tym sklepie z dronami. Ich wartością jest to, że w skonfrontowaniu z innymi dronami potrafią one dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, co więcej prócz kamery decydującej drony są także wyposażone w małe obiektywy, jakie znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na bezpieczne latanie w sytuacji kiedy nie działa GPS.Analogiczną technologię jak ta zdołamy odkryć w starszym modelu drona firmy DJI, czyli w - dron dji spark - dji inspire 1. Nowością w modelu Phantom 3 jest także to, że został do niego wkomponowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co wcześniej było dodatkiem, jaki dość wiele kosztował - w nowym modelu jest on wkomponowany na stałe. Mało tego niewątpliwą wiadomością i oczywiście zaletą jest to, iż model ten umie sporo dłużej unosić się w powietrzu od swoich poprzedników.

Warto jeszcze nadmienić, że wersja srebrna różni się od złotej nie tylko kolorem, albowiem znaczącą różnicą jest tu model wbudowanej kamery. W wersji Professional znajdziemy kamerę 4k, a odmiana druga, to znaczy Advanced ma kamerę 1080p. To tylko poniektóre nowości, jakie firma DJI wprowadziła w oryginalnym modelu drona, prawdopodobnie jednak wolno zakomunikować, iż nowy Phantom 3 przedstawia się faktycznie fenomenalnie - zarówno pod względem technicznym, jak też pod względem estetycznym.

Tags: kamery, model, drony