Marketing WiFI - współczesne i skuteczne narzędzie marketingowe!

Posted on 10/10/2021 7:38am

Reklama WiFi to jedno z najnowocześniejszych i zarazem najskuteczniejszych narzędzi marketingowych i reklamowych. Stosuje go dziś mnóstwo przedsiębiorstw, w szczególności hotele, bary, restauracje oraz inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali zdołają zidentyfikować wchodzących gości, zbierać ich opinie, oraz także wysyłać informacje o obecnych promocjach. Marketing restauracji pozwala skutecznie poprawić proponowane usługi i zachęcić Kontrahentów do wielokrotnego odwiedzania lokalu.


wifi w lokalu
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to niezwykle innowacyjne narzędzie marketingowe, które pozwala na użycie zaawansowanych internetowych usług dla lokali, barów, restauracji czy klubów. Konsumenci mogą korzystać z darmowego WiFi, które znajduje się w konkretnym lokalu, co też jest dla nich szeroką korzyścią - jak prowadzić marketing restauracji. Na początku logowania Konsumenci natrafią na stronę powitalną, która najczęściej jest zintegrowana z Facebookiem. Niemniej jednak, korzystając z WiFi w lokalu, może również zalogować się na swoją pocztę, Twittera i każde inne interesujące go strony. Goście, którzy korzystają z WiFi w lokalu, trafią do bazy danych, co sprawia, że można z nim być przez pełny okres w kontakcie. Dzięki temu wolno zawiadamiać gości o obowiązujących promocjach, bonifikatach, oraz także budować lojalność.

Według Ciebie omawiany materiał jest bardzo interesujący? Jeśli tak, to kliknij również na pomocne materiały, które posiadają równie absorbujące tematy.

Do tego wifi reklama daje także możliwość przygotowania nowiuteńkich promocji, o których dowiedzą się Konsumenci zalogowania do sieci WiFi.


Sieć wifi
Author: Joe The Goat Farmer
Source: http://www.flickr.com
Należałoby wykorzystać marketing WiFi w swoim lokalu, ponieważ to dopomoże nam jeszcze lepiej zareklamować osobisty lokal, ulepszyć oferowane usługi, a także przyciągnąć nowiusieńkich Kontrahentów. Zainwestowanie w marketing WiFi nie jest kosztowne, a może być bardzo zyskowne. Instalacja programu również jest niezmiernie prosta oraz nieskomplikowana, wystarczy jedynie podłączyć WiFi do istniejącej infrastruktury. WiFi jest aktualnie zgodne ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku - dowiedz się więcej.

Tags: Promocja, reklama, lokal