Kabura do telefonu, innymi słowy użyteczna i stylowa osłona

Posted on 21/06/2018 6:30pm

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wyglądem. Zazwyczaj dba on o swój sprzęt jak tylko zdoła, chroni przed tym, aby nie zleciało z dużej wysokości itp. Pomimo tego na poniektóre uszkodzenia nie mamy wpływu - jak w takim razie zabezpieczyć przed tym swój aparat?
telefon
Author: HTC
Source: HTC
Schludny telefon jest wizytówką jego posiadacza, albowiem jak troszczy się on o niego, tak pewnie dba o swój pojazd, dalej lokal mieszkalny itd.. Zakładając etui na swoje urządzenie dbamy o to, aby nie rysowała nam się ona przy wyjmowaniu z kieszeni lub otarciu o coś szorstkiego w torbie. Skórzana bądź też nie, kabura do HTC, Nokii czy też komórki innej firmy to perfekcyjne wyjście dla postaci, jaka docenia komfort i klasę. Dużo razy zapewne spotkaliśmy się z kimś, kto zamiast w kieszeni czy torebce trzyma swój aparat telefoniczny w ręce. W tej pierwszej bowiem nie zawsze się mieści (producenci przygotowują raz za razem większe komórki), a w torbie nie zawsze można go w mgnieniu oka znaleźć. Z jakiej przyczyny natomiast stylowe? Wykonana z ekoskóry, prawdziwej skóry albo silikonu kabura do HTC ma najczęściej jednolity odcień lub też delikatny i gustowny wzór. Nie jest bardzo jaskrawa, czasem na tyle prosta, że wręcz niedostrzegalna. Pokrowiec niemal za każdym razem ma system mocowania za pomocą szlufki do paska od spodni lub saszetki przepasanej przez biodra.produkty
Author: Robert
Source: http://www.flickr.com
Czy taki system noszenia telefonu jest wypróbowany? Sporo osób martwi się o to, iż pozostaną okradzieni, jednak tak faktycznie aby do tego doszło należy być bardzo nieuważnym. Taki gadżet posiada albowiem zapięcie magnetyczne, które umożliwia zapięcie sprzętu w futerale. Od niektórych osłon da się odpiąć uchwyt mocujący, dzięki czemu można cieszyć się pięknym etui, a w gwałtownych przypadkach umocować go do paska. Cena takiej kabury waha się w granicach o kilku do kilkuset złotych, w zależności od wariantu półproduktu użytego do jej utworzenia.

Aparat telefoniczny jest nijako wizytówką użytkownika, zatem powinien on o niego dbać. Na tle możliwości pieniężnych, dobrze jest zakupić i używać etui, albowiem zapewnia ono zadbany design i ochronę przed niespodziewanymi trafami, a dodatkowo jest komfortowe.

Tags: telefony, skóra, samochody, futerał