Jedno z nowszych urządzeń, które znacznie polepsza bezpieczeństwo podczas jazdy autem. O czym mowa?

Posted on 22/06/2018 11:39am

Obecnie coraz więcej ludzi korzysta z urządzeń, które zapewniają rejestrację istotnych zdarzeń. Mowa oczywiście o rejestratorach wideo, ruchu czy głosu, jak podsłuchy. W naszym artykule skupimy się na ostatnimi czasy bardzo popularnym urządzeniu - kamerze umieszczonej w samochodzie. Daje ona niezwykle dobre rezultaty.


kamera
Author: Tristan Nitot
Source: http://www.flickr.com
Kamera samochodowa w sklepie jest ostatnio bardzo popularna. W każdym miesiącu przybywa kierowców, którzy montują takie urządzenia we własnych autach. Kamera samochodowa nagrywa niezgodne z przepisami zachowania uczestników ruchu drogowego. Czasami więc jest ona niezbędne, żeby dowodzić czyjejś winy. Posiadanie rejestratora to więc z pewnością nie jakaś moda. Musimy pamiętać bowiem, że jest to urządzenie, które w znacznej mierze polepsza bezpieczeństwo na trasach. Ich wybór jest ogromny, możemy wybrać wersję bardziej podstawową, która nie posiada wyświetlacza jak i dodatkowych czujników. Istnieją także bardziej zaawansowane technicznie rejestratory wideo z regulowanymi ekranami o wysokiej rozdzielczości obrazu. Więcej na

Ceny też wyglądają różnie: od kilkudziesięciu do takich za ponad dwa tysiące złotych. Zakupmy model zwiększający bezpieczeństwo na drodze, żeby filmy z nagraniami później trafiły do Internetu. Przez to być może policja zainteresuje się takim piratem drogowym. kamera czytaj na stronie o kamerach IP założona w
go pro
Author: Marcus Ertl
Source: http://www.flickr.com
samochodzie, o czym już wspominaliśmy może być także dobrym dowodem, kiedy przytrafi nam się wypadek, lub jeśli powstanie wątpliwości, kto odpowiada za kraksę. Będzie także bardzo przydatna, kiedy sprawca na przykład stłuczki zbiegnie z miejsca zdarzenia. Kamera samochodowa powinna być trochę jak kamera (profesjonalna kamera sportowa VR 360 o nazwie GoPro Fusion) sportowa samochodowa.


Czemu właśnie takie porównanie? Oczywiście taki rodzaj kamery różni się bardzo od profesjonalnej kamery sportowej, lecz patrząc na jej zastosowanie, precyzję i pracę w trudnych warunkach, można dostrzec dobre porównanie. Wybierając więc kamerę nie decydujmy się na najtańszą wersję, ponieważ może ona podołać swojej roli. Lepiej wybierzmy model, który będzie zapewniał spokojną i niezakłóconą rejestrację dźwięku i obrazu. To naprawdę pomaga w wielu sytuacjach, gdy wiemy, że mamy rację, lecz nie możemy jej dowieść.

Tags: kamera, wideo, rejestracja