Jak windy do projektorów mogłyby podwyższyć renomę spółki organizującej różnego rodzaju szkolenia?

Posted on 05/01/2018 11:51am

Nie każdy rozumie, że doskonałym uzupełnieniem dowolnego systemu kina domowego może być małe urządzenie, za pomocą jakiego można szybko, i co nie mniej ważne, w bardzo elegancki sposób, schować rzutnik przed wzrokiem obecnych w sali konferencyjej osób.


Takie windy do projektorów instaluje się często jako składnik podwieszanego sufitu, w takiej sytuacji zresztą rezultat końcowy jest najlepszy.


windy do projektorów
Author: Creative
Source: Creative


Tym mechanizmem mogą być zainteresowane osoby, które z jednej strony pragną rozbudować standard swojego systemu AV, z drugiej zaś pragną zachować idealny wygląd własnej sali projekcyjnej. Tego typu windy montuje się wprost w suficie, mogłyby być obsługiwane przy pomocy specjalnego pilota, którym moglibyśmy posłużyć się, kiedy chcemy ukryć rzutnik po ukończeniu projekcji. Przy zakupie tego typu przyrządu należy zwracać uwagę na jego właściwości, dla przykładu długość ramienia czy największy ciężar projektora.


monitor
Author: Aurélien JEANNE
Source: http://www.flickr.com


Jako że windy do projektorów nie są sprzętami najtańszymi - dostępne są za ok. 2500-9000 złotych, ich nabywcami są przeważnie firmy, które organizują różne szkolenia lub seminaria. Koszt zakupu oraz montażu takiej windy szybko się jednak zwraca, gdyż dowolna spółka pragnie, żeby ich kursy organizowali eksperci, jacy troszczą się o każdy detal.
A należałoby dodać, że części do takich wind pochodzą od najlepszych wytwórców urządzeń audio-video, z tego też powodu zapewniają najlepszą jakość i satysfakcję końcowego klienta. Dlatego też gwarancja, która jest udzielana do dowolnego takiego przyrządu, obejmuje bardzo długi przedział czasu.

Tags: projekt, sprzęt, części, koszt, strony