Internet z jaką prędkością potrzebny ci do oglądania seriali na komputerze?

Posted on 15/09/2018 7:23am

Dzisiaj funkcjonowanie bez internetu i telewizji jest niemal niemożliwe. Internet używamy zazwyczaj do pracy a telewizji, aby się przy niej zrelaksować.


Jest dzisiaj wiele firm, które proponują pakiety, w jakich dostępna jest telewizja i internet.


Owoce na blacie kuchennym
Author: Purple Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com


telewizja i internet
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com


Poszczególne firmy prześcigają się codziennie, żeby zaproponować klientowi jak najkorzystniejszą propozycję. Trzeba się zastanowić, jaka propozycja spełni nasze oczekiwania. Klient, który ma dostęp do internetu, może korzystać także z jeszcze innych świadczeń operatora swojej tv na ekranie komputera albo tv. Jeśli posiada odbiornik Smart, obejrzeć może np. filmy, których życzą sobie widzowie na platformie Video on Demand. Warto skorzystać z oferty operatora, jaki proponuje także internet. Jednak wówczas moglibyśmy namyślać się nad internetem mobilnym albo tradycyjnym. W obu tych przypadkach jest wymagany router albo modem do podłączenia jednocześnie tv i laptopa, ale też konsoli do gier czy innych sprzętów. Najlepiej by było, gdyby miał on WI-FI, wówczas z internetem łączysz się bez kabla.
Internet z kabla jest oferowany przez kablówki oraz różne podmioty z branży telekomunikacyjnej. W wielu firmach router wypożyczamy, natomiast model z WI-FI jest dodatkowo płatny. Podstawowym czynnikiem jest szybkość w MB/s. Do zwykłego oglądania seriali z internetu starczy szybkość 10 Mb/s. Internet (tanio -> tu) o większej prędkości przyda się na pewno graczom i do aktualizacji oprogramowania komputera. Internet (przetestuj sprawdź te propozycje) mobilny jest oferowany przez sieci kablowe i satelitarne platformy.


Mocną stroną takiego internetu jest to, że moglibyśmy go wykorzystywać także na laptopie. Trzeba być jedynie w obszarze działania sieci operatora, u którego zakupiłeś łącze. Urządzenia, które wymagasz dzierżawisz, jednak czasami możesz również używać własnego.

Tags: program, ekran, monitor, Urządzenia