IBM Cognos Express - to program analityczny.

Posted on 01/08/2018 7:13am


IBM Cognos Express to pionierskie, kompleksowe rozwiązanie do inteligentnej analizy danych i planowania, które odznacza się łatwością instalacji, korzystania i nabycia. IBM Cognos Express ma w dyspozycji wszystkie podstawowe możliwości inteligentnej analizy danych i planowania, potrzebnych w przedsiębiorstwach średniej wielkości.
IBM cognos express

System ten został stworzony specjalnie z myślą o firmach, które zaczynają od niedrogiego rozwiązania analitycznego o niewielkiej skali, czekają na szybki zwrot z takiej inwestycji, a jednocześnie planują rozwój.Systemy business intelligence służą do zarządzania jakością biznesową, używają go największe organizacje na świecie. Obecnie dostępne są także dla mniejszych firm — po przystępnej cenie i bez konieczności zapewnienia kosztownej obsługi informatycznej.Są 3 powody, dla jakich warto skorzystać z IBM Cognos Express we własnych projektach ds. sprawozdań, analitycznych i planistycznych. Po pierwsze - łatwość instalacji, eksploatacji i brak ukrytych kosztów. IBM Cognos Express od początku zawiera całą potrzebną funkcjonalność.
Laptop
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
Zainstalowanie i wdrożenie to kwestia godziny - a nie parę tygodni lub miesięcy. Po drugie łatwość użycia, bez kosztownej obsługi informatycznej. Przejrzysty interfejs powoduje, że z systemu Cognos Express mogą korzystać użytkownicy początkujący, jak i zaawansowani. Wszelkie raporty oraz analizy (tanio simcenter 3d http://www.davinci-tech.pl/pl/produkty/simcenter-3d) użytkownik uzyskuje bez pomocy personelu informatycznego. Po trzecie, system IBM Cognos Express, można wdrożyć na początku w mniejszej skali, a później rozbudowywać wdrożenie co do wymagań i dostępności środków. Początkowo można wdrożyć tylko jeden lub dwa obszary funkcjonalne, np. raportowanie czy analizy.


Systemy business intelligence

IBM Cognos Express przynosi przedsiębiorstwom średniej wielkości liczne korzyści.
Upraszcza zarządzanie kosztami oraz zwiększanie wydajności, dając spójne, rzetelne informacje wszystkim zainteresowanym osobom w firmie. Umożliwia też identyfikowanie nowych trendów za sprawą analizom wykonywanym samodzielnie przez pracowników. Powoduje poprawę jakości obsługi kontrahentów dzięki pogłębionym informacjom na ich temat, z precyzyjnych raportów.Umożliwia szybką naprawę działań poprzez sprawną modyfikację prognoz i budżetów oraz tworzenie innych scenariuszy biznesowych w rodzaju co-jeżeli.Zwiększa też produktywność pracy, udostępniając początkowo skonfigurowane rozwiązanie dla inteligentnej analizy (najniższa cena na nx cad) danych i planowania, wykreowane specjalnie dla firm średniej wielkości. Więcej informacji znajdziesz sprawdzając tę stronę


Tags: rozwiązanie, raportowanie, rozwiązanie analityczne, analizom