Główne wyposażenie kuchenne

Posted on 28/07/2017 12:03pm

Zestaw garów komponujący się ze 100 elementów, 150 noży, każdy do czego innego, dziesięć rodzajów patelni oraz milion innych przyrządów kuchennych nie uczynią z nikogo wspaniałego kucharza.


schemat połączenia
Prawdziwość jest taka, iż do pitraszenia na domowym poziomie potrzeba niewiele, a dzięki temu oszczędzimy bardzo wiele powierzchni w naszej kuchni.


komputer
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Noże: maksymalnie potrzebne będą nam 3: niewielki do obierania, z długim ostrzem, duży z dużym ostrzem. Dobrze jest na nie wydać większe pieniądze, jednak jeżeli trafimy na istotnie należyte a także pięknie układające się w ręce, nie pożałujemy zakupu i będziemy ich używać przez całe lata.
roboty kuchenne
Author: Opera Cadet
Source: http://www.flickr.com
Tarka – najlepsza będzie zwyczajna, metalowa tarka. Pokruszymy na niej właściwie niemal wszystko - North.pl (North.pl). Młyneczek do pieprzu, może to wydawać się małą fanaberię, jednak cena młynka jest naprawdę bardzo malutka w stosunku do różności w smaku pieprzu świeżo mielonego i już kupionego jako mielony. W każdej kuchni nieodzowne będą też roboty kuchenne, najlepiej te najprostsze. Deska do krajania powinna być prosta, wielka a także bezawaryjna. Materiał, z którego ma być wykonana zależy wyłącznie od naszych upodobań. Pamiętajmy jedynie o tym, że deska drewniana powinna być wyjątkowo dokładnie pielęgnowana.
Durszlak oraz sitko, oba muszą być duże. Sitka w zasadzie przydadzą się dwa: jedno duże i jedno małe. Pamiętajmy, że cedzak powinien zmieścić np. ilość makaronu potrzebną na 6 osób. Należyty ekspres do kawy również przyda się w każdej z kuchni, pod warunkiem iż wiemy jak rozkręcić ekspres - https://www.youtube.com/watch?v=Iug9vx1l12g (https://www.youtube.com/watch?v=Iug9vx1l12g). Naczynie żaroodporne jest niezastąpione w kuchni, przy przygotowaniu różnorodnych zapiekanek albo nawet mięsa w piecu. Jeśli uwielbiamy takie dania, można pokusić się o dwa.

Tags: dom, wygląd, cena, typ