Produkty Samsunga – coraz większa oferta, coraz solidniejsza jakość?

Posted on 22/06/2018 11:16am

Można bez znacznej przesady powiedzieć, że do jednych z powszechnie znanych i szanowanych producentów elektroniki wielorakiego rodzaju zalicza się firma Samsung. Choć nie ma może aż tak dobrej reklamy i poparcia fanów jak choćby Apple, firmie tej udaje się stopniowo dostawać się do świadomości klientów jako marka solidna i dbająca o obsługę posprzedażową. Obecnie Samsung przedstawia w swoim portfolio niezwykle obszerną gamę sprzętu RTV i AGD, dodatkowo z produkowanych prze niego podzespołów ciągle korzystają inne firmy, zamieszczając je w swoich produktach. Warto zastanowić się nad kwestią, czy Samsung jest firmą sprzedającą sporo sprzętów o rzeczywiście wysokiej jakości?
Samsung Galaxy S5
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com
Zanim Samsung został jednym z najsilniejszych graczy w branży elektroniki, przez spory czas był jedną z wielu firm ze średniej półki cenowej i jakościowej. Zwycięski pochód firmy rozpoczął się dopiero z XXI wiekiem, kiedy to jej TV i smartfony zaczęły schodzić jak świeże bułeczki, gwarantując coraz korzystniejszy stosunek ceny do jakości. Dodatkowo Samsung wdarł się w lukę produktów przeznaczonych dla biznesu i konsumentów spragnionych najnowszych technologii – wystarczy wspomnieć przykładowo o telefonach jak i780 czy Galaxy S.Obecnie od kilku lat Samsung jest jedną z najczęściej wybieranych firm proponujących elektronikę, a do jej zasadniczych zalet należy fakt, że nawet towary z niższej półki cenowej charakteryzują się świetną jakością wykonania. Najlepszym przykładem może być telefon samsung GT-S5610, który oferuje dobrą jakość rozmów i wiele dodatkowych możliwości za nadzwyczaj korzystną cenę - .

Monitor serii 7
Author: Samsung
Source: Samsung
Nie tylko w dziedzinie komórek Samsung może pochwalić się imponującą sprzedażą – także jego telewizory, jak m.in. samsung UE40F6400, są dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto poszukuje taniego sprzętu z poprawnymi parametrami. Decydując się na produkt Samsunga można być pewnym, że otrzymamy taki sprzęt, który bez wątpienia gwarantuje długi i pozbawiony awarii okres użytkowania.

Samsung należy do jednych z nielicznych firm, które umiały istotnie rozszerzyć swoją działalność bez utraty jakości oferowanych produktów. Warto także zaznaczyć, że z roku na rok firma zdumiewa nas coraz bardziej rewolucyjnymi rozwiązaniami, dbając również o zachowanie względnie niedużych cen.

Tags: Samsung, telewizory, smartfony