Dron 3DR - porównaj najlepsze oferty

Posted on 22/06/2018 10:37am

Co ostatnio jest niemal tak samo powszechne jak lustrzanka? Co przy okazji jest w stanie sprawić, że każda impreza, szczególnie, ta w plenerze zostanie okraszona, na pamiątkę oczywiście, super filmikiem? Otóż te osoby, które wpadły na pomysł, że mowa o dronach, posiadają stu procentową rację. Drony są wszędzie, kupuje je coraz większa liczba ludzi. A przez to, że co jakiś czas, któryś większy sklep organizuje niesamowite promocje i podstawowe modele tego sprzętu, po prostu, sprzedawane są za niewielkie pieniądze, to nawet dzieciakom rodzice zamiast laptopów, czy jakiś tam gier, a wolą kupić drona.

Dron
Author: Raghavendra Bhat
Source: http://www.flickr.com
Bo to przecież tak popularne, takie wow. W większości dzieciom drony prędko się nudzą i są odkładane w kąt pokoju, jakieś tysiąc złotych wydane na około kilka godzin zabawy. Cóż każdy kupuje to, co chce. Ale są też osoby, które na przykład kupują drona 3DR, a to dron, kosztujący od około sześciu tysięcy złotych wzwyż (nasza strona www.dronlandia.pl/3DR-SOLO). Takie osoby raczej mają jakiś sensowniejszy cel aniżeli jedynie zabawę. Tak samo zresztą jak ludzie wybierający drona SOLO. Te drony posiadają więcej funkcji i można na nich ogarniać genialne filmy, na których możemy zarobić i to spore pieniądze. Jednak oczywiście najpierw należy mieć kasę na taki sprzęt.

Dobry dron do ludzi z pasją
Kiedy oglądamy reklamy, gdzie widzimy drony, najczęściej możemy odnieść wrażenie, że służą one jedynie do kręcenia głupich filmików. Tzn., że chodzi bardziej o zabawę niż o pracę. Ale, jeśli kupimy drona DJI Phantom 3, to na st procent nie mamy zamiaru nim tylko filmować urodzin wujka Zdzicha, a zapewne chcielibyśmy, by płacono nam za filmiki, które tworzymy- http://www.dronlandia.pl/DJI-Phantom-3-Professional. Przy pomocy takiego sprzętu możemy stworzyć filmy na profesjonalnym poziomie.

Musimy jedynie poszukać pomysłu na siebie. Dla jednych to będzie uzupełnienie filmów z wesela, dla innych robienie filmów reklamujących różne miasta, a inni zechcą w ten sposób reklamować jedynie swoje miasto. Jeśli już będziemy chcieli kupić droższego drona, to powinniśmy widzieć w tym głębszy cel, bo dla frajdy, to można kupić drona, którego cena nie przekroczy tysiąca złotych i również będzie w porządku. Warto, o tym pamiętać, kiedy kupujemy tego typu sprzęt. Wybieramy to, co rzeczywiście okażę się nam potrzebne, bo po co przepłacać.

Tags: laptop, pieniądze, filmiki, sprzęt