Czym jest marketing video, kto mogłaby z niego korzystać i jaka firma go może wykonać?

Posted on 28/01/2021 7:46pm

Czy pamiętasz jak w obecnych czasach przykuć do proponowanych przez swą spółkę towarów lub świadczeń uwagę jak największej grupy potencjalnych odbiorców? Należałoby nie tylko przykuć ich baczność, ale zatrzymać przy takiej promocji, może zaskoczyć a na pewno w jakiś sposób się wyróżnić.
Jak więc myślisz, czy dobra promocja powinna posiadać formę tekstu? Graficzną? Plakatów? Dźwięku? Czy może wszystkie te wspomniane formy jednocześnie? Tak, taki marketing video wydaje się być reklamą świetną, ponieważ, jeśli tylko jest odpowiednio przygotowana, może posiadać wszystkie niezbędne składniki. Odpowiednia muzyka mogłaby przykuć zaciekawienie, podobnie zresztą jak jakaś kreskówka albo mówiąca do petenta kobieta, której głos mógłby dodatkowo zawierać tzw. "call to action", zatem "wezwanie do akcji". W rzeczywistości okazują się być to takie zdania jak: "kup teraz", "zobacz to".

Ciekawią Cię informacje na ten temat? To świetnie, gdyż posiadamy polecany tekst (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/projektowanie-inzynierskie/inzynieria-mechaniczna), który posiada wyłącznie informacje, których teraz wymagasz.

Warto wspomnieć, iż tego typu marketing video to nie musi być od razu Promocja jakiegoś towaru, to tak samo może być tylko prezentacja pewnej firmy albo jakiejkolwiek oferowanej przez nią czynności.


Transcend RDP7
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


A kto może zająć się zrobieniem tego typu filmiku? Okazuje się, że wcale nie muszą to być absolwenci słynnej łódzkiej filmówki, chociaż zdobywana tam znajomość tematu mogłaby być w bardzo dużym stopniu przydatna.
Jeśli jednak nie mamy kontaktu do absolwentów oddziału reżyserii tej szkoły, to zostaje nam kontakt do jakieś profesjonalnej agencji marketingowej. Jej kadrowicze znakomicie wiedzą co to jest marketing video i jak tego typu materiał zrealizować. To przecież właśnie ich specjalizacja.

Tags: Promocja, reklama, element, interes