Blog o tematyce wnętrz - miejsce przydatnych porad

Posted on 26/09/2018 7:27am

Blogerzy stanowią coraz bardziej liczną społeczność Internautów - krytykując różne sfery naszego życia kreują nowe trendy. Ich blogi są nie tylko doskonałe miejsce poszukiwań inspiracji. Te o tematyce wnętrzarskiej pozwalają nam znaleźć rozwiązań naszych problemów – od doradzenia, jaki rodzaj płytek najlepiej kupić do kuchni, po wybór odpowiedniego łóżeczka dla niemowlaka.
gustownie urządzone wnętrze
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Internetowy pamiętnik o wnętrzach to optymalne miejsce, gdzie można też opisać swoje hobby, oryginalne pomysły na zagospodarowanie sypialni, czy mieszkania. Stanowi to także doskonałe miejsce do rozmowy na temat danej aranżacji. Masz wątpliwości, czy srebrny dobrze komponuje się z fioletem? Lub czy dodatki pasują do stylu całego pokoju? Sfotografuj wnętrze, napisz kilka zdań, dodaj odpowiednie tagi (hasłami opisującymi tematykę), napisz na bloga i oczekuj kiedy skomentuje je inny bloger. Proste? Wręcz banalne!

stylowe wnętrze
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Osobiście od kilku miesięcy śledzę bardzo interesujący blog na temat wnętrz – odnalazłam na nim wiele pomysłów, które wykorzystałam komponując przestrzenie w moim mieszkaniu. Najlepsze blogi najczęściej są tworzone przez blogerów – pasjonatów nowych wykończeń wnętrz. Nie zapominają oni o rodzicach z małymi dziećmi, pokarzą też jak wykończyć mały loft, czy apartament w drapaczu chmur. Teksty posegregowane są w kilku sekcjach:kawalerka, mieszkanie dwupokojowe, duże mieszkanie/dom, designerskie/domowe gadżety. Znajdziemy również stronę o możliwości współpracy z blogiem.Najlepszy jest dział o mieszkaniach dwupokojowych. Autorzy pokazują, że nowocześnie urządzone dom (tanie oczyszczacze powietrza do nabycia tutaj) może być wnętrzem bardzo przytulnym, pełnym pozytywnych wiosennych kolorów, a nie tylko czerni, bieli i stali. Może być oryginalne, z charakterem i odrobiną humoru.