Billboardy nie robią już na tobie wrażenia? Zdecyduj się na znakomite rozwiązanie, jakim jest ekran LED

Posted on 11/07/2018 4:35pm

Zauważyłeś, iż billboardy nie dają już spodziewanych efektów? Ludziom opatrzyły się plakaty, jakie można zobaczyć właściwie non stop. Najgorsze są te częściowo poodklejane, które wiszą przez parę tygodni i nikt się nimi nie zajmuje, przez co spada nasza chęć, aby skorzystać z usług czy kupić artykuły konkretnej firmy. W takim wypadku dobrze jest zdecydować się na ekran led, jaki stanowi doskonałą opcję.

duży ekran LED
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com
Ich najważniejszą zaletą w odróżnieniu od billboardów jest sposobność pokazywania animacji. Nie musi to być wyłącznie statyczny obraz, a treści połączone z animacją, które dużo lepiej skupiają spojrzenia i powodują większe zaciekawienie klientów. Zwłaszcza, gdy stoją na światłach i czekają, gdy będą mogli jechać – wtedy mają chwilę czasu, aby rozejrzeć się dookoła oraz trafić na reklamy, które wywołają ich ciekawość (sprawdź).

Jeżeli reklama będzie dobrze zaprojektowana, być może nabiorą ochoty, aby sprawdzić więcej szczegółów w jej temacie. Ale ekrany LED nie występują jedynie przy drogach. Można ją spotkać także w innych miejscach - np. na targach lub imprezach masowych, kiedy między występami też mogą być wyświetlane reklamy.Ponadto ekran LED działa bez względu na pogodę. Niezależnie od tego czy za oknem świeci słońce, czy pada deszcz, sprzęty te doskonale spełniają swoje funkcje. Są odporne na nieprzyjazne warunki pogodowe, jednakże można je dodatkowo ochronić. Ekrany najczęściej emitują reklamy przez kilkanaście godzin na dzień – od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczornych. Jakość obrazów na nich emitowanych jest wyjątkowo wysoka, co jest bezapelacyjnym i kolejnym atutem niniejszego rozwiązania.

informacyjne ekrany LED
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Co istotne, firmy trudniące się wynajmem powierzchni na ekranach LED-owych wielokrotnie oferują także sposobność zrobienia projektu reklamy, jak To świetna oferta, ponieważ klienci mogą liczyć przez to na dogodne propozycje cenowe. Najkorzystniej jest wynajmować ekrany, które ustawione są przy ruchliwych ulicach bądź są umiejscowione w centrum miejscowości, gdyż najwięcej osób może je tam zobaczyć.
Jeżeli już wiesz, dlaczego dobrze jest zdecydować się na powyższe rozwiązanie, musisz znaleźć odpowiednią firmę oraz cieszyć się rezultatami, które bez wątpienia pojawią się w krótkim czasie.

Tags: obraz, reklama, rozwiązanie